Przedszkola czas już minął
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

Przedszkola czas już minął

„Przedszkola czas już minął…”

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. ” Dzień 23 i 24 czerwca 2021r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy
i niekłamanych wzruszeń, bowiem w Przedszkolu Nr 2 „Miś” w Słupcy odbyły się wyjątkowe  uroczystości - „Pożegnanie starszaków” Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne, które odbyły się na placu przedszkolnym. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.