Misiowy bal z serduszkiem
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /users/p2slupca/home/www/nowa/templates/dd_ksc2_72/functions.php on line 202

Misiowy bal z serduszkiem

Karnawał to wyjątkowa tradycja, przepełniona zabawą, muzyką i tańcami. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, bardzo wyczekiwane przez dzieci . W dniu balu mogą one bowiem spełnić swoje marzenia i stać się kimkolwiek chcą - każdą baśniową postacią, czy superbohaterem. W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się w każdej sali w piątek 29 stycznia br. Wszyscy świetnie się bawili, a na twarzach naszych przedszkolaków królował uśmiech. Dzieci przebrane w różnorodne i kolorowe stroje brały udział w przygotowanych zabawach karnawałowych, a tańcom nie było końca. Nie zabrakło również pysznych przekąsek.

W tym dniu nie tylko świętowaliśmy, ale również pomagaliśmy biorąc udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Misiowe przedszkolaki zawsze gotowe są do bezinteresownej pomocy, dlatego motywem tegorocznego balu było serce. Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w pamięci dzieci .. w naszej na pewno .